LIFESTYLE

8 OZNAK, ŻE PORA NA ZMIANĘ GARDEROBY

By on 9 marca 2017

O ile dla kobiet zwykle wszystko może być pretekstem, byle tylko wyjść do sklepu i kupić kolejną bluzeczkę, sukienkę albo spodnie, choćby takie same jak 5 par, które już wiszą w szafie, o tyle faceci często nie lubią zakupów do tego stopnia, że chodzą w tym co mają, aż się na nich rozleci. Dzieje się tak też trochę z powodu sentymentu, no i faktu, że nowe to jakieś takie niewygodne, nigdy nie wiesz jak się będzie nosić, a co się już rozchodzi trochę, dopasuje do ciała, to jakieś takie przyjemniejsze.

Jednym słowem niektórych ciężko namówić na zakup nowych ciuchów. Czasem jednak trzeba. Bo cały świat daje znaki, że już czas najwyższy na zmianę garderoby.

1. Przychodzisz na imprezę w swojej najlepszej stylówie, a znajomi pytają, czy robisz remont i nie zdążyłeś się przebrać.

2. Znajomi na mieście pytają Cię czemu chodzisz po dworze w piżamie.

3. Stoisz z kubkiem po kawie, którą właśnie wypiłeś, podchodzi do Ciebie jakaś babcinka i wrzuca Ci do niego 2 zł „tylko nie wydaj na narkotyki dziecko”.

4. Oglądasz stare foty z gimnazjum i zdajesz sobie sprawę, że wciąż masz ciuchy ze zdjęć.

5. W połowie ciuchów masz dziury, co tłumaczysz kiepską jakością materiałów i molami, ale na pewno nie starością.

żule, zmiany garderoby, lifestyle

6. Żule proszą o kasę wszystkich w koło, ale Ciebie omijają szerokim łukiem.

zmiany garderoby, lifestyle

7. Więcej rzeczy przekładasz z powrotem z kupki „po domu, do piwnicy i na remont” na kupkę „do chodzenia”, niż na odwrót.

zmiany garderoby, dzwony

8. Zdajesz sobie sprawę, że już nikt oprócz Ciebie nie nosi dzwonów.


Chociaż w sumie moda na dzwony powoli wraca. Jeszcze może się okazać, że Ci noszący je wciąż i wciąż byli po prostu wizjonerami, którzy nie dali sobie wmówić, że są już niemodne. Poza tym moda, prędzej czy później, ale zawsze wraca. Może nie wyrzucenie ich 15 lat temu było dobrym posunięciem?

TAGS
o mnie

Siemano z rana! Jestem Marek. Patrzę na otaczający mnie świat z przymrużeniem oka. Lubię się śmiać i w każdej sytuacji staram się szukać pozytywów. W rozmowach często cytuję polskie filmy. Nigdy, ale to przenigdy nie stosuję sarkazmu! Nawet teraz. Mimo, że uwielbiam spać, to nigdy nie ucinam sobie drzemek w ciągu dnia, bo szkoda mi życia. Zapraszam do mojego świata ;-)

Dołącz na facebookU
Szukaj
newsletter
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera, aby nie przegapić żadnego wpisu!

Social Media