O MNIE

IMG_2940

Blog lifestylowy. Śledząc mnie tutaj, dowiesz się o wszystkim, co mnie jara, a co, w mojej subiektywnej ocenie, jest zupełnie niegodne uwagi. Spojrzysz na rzeczywistość moimi oczami.

Kocham podróże, zarówno te dalekie, jak i bliższe. Mimo, że jeżdżę ile się da, to lista miejsc, które chciałbym odwiedzić zamiast się kurczyć, to stale się rozrasta.

Uwielbiam odkrywać nowe smaki. Szczególnie upodobałem sobie kuchnię azjatycką, ale na lokalnym podwórku raczej daję szansę rozmaitym streetfoodom.

Adrenalina to mój narkotyk. Chętnie podchodzę do różnych ekstremalnych przygód. Bungee mam już za sobą, kwestią czasu jest skok ze spadochronem. Uwielbiam też szalone przejażdżki na rollercoasterach. Im szybciej i wyżej, tym lepiej.

Czasem lubię też zwolnić i zrelaksować się przy książce, filmie, czy serialu. Z tymi ostatnimi mam nie lada problem, bo niełatwo mnie przekonać do rozpoczęcia jakiejś nowej serii, ale jak już zacznę, to często wsiąkam w temat kompletnie i po oglądnięciu ostatniego odcinka gapię się przez pół godziny w czarny ekran i czuję, jakby umarła cząstka mnie.

Jak każdy facet jestem trochę gadżeciarzem, więc pojawi się tu zapewne także co nieco o sprzęcie i aplikacjach, jakich używam na codzień.

Lubię też stawiać sobie nowe wyzwania, a jednym z nich jest ten blog.

Fajnie, że jesteś, zapraszam częściej. To co, sztama?

Weź se lajknij Siemano z rana na Facebooku, żeby nic ważnego Cię nie ominęło.

A jak lubisz sobie chcesz pooglądać obrazki, to zapraszam na Instagram.